Kde nás najdete

Chcete-li si naplánovat trasu k nám, klikněte na odkaz pod mapou Zvětšit mapu a do pole A zadejte svou adresu. Stačí pak kliknout na tlačítko vyhledat trasu.
Zv�t�it mapu

Sezona 2011 - 2012

1.kolo poháru - Trojanovice Bystré | 2.Kolo - Bernartice n.O. | 3.Kolo - Hostašovice | 4.Kolo - Tichá B | 5.Kolo - Bartošovice B | 6.Kolo - Skotnice B | 7.Kolo - Mořkov B | 8.Kolo - Lubina | 1.Kolo - Straník | 9.Kolo - Hodslavice | 10.Kolo - Veřovice B | 11.Kolo - Vlcoovice B | 12.Kolo - Straník | 13.Kolo - Bernartice | 14.Kolo - Hostašovice | 15.Kolo - Tichá B |
------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.ČERVEN 15.kolo Tichá "B" - Ženklava 1:3 (0:2)

- branky: P. Mihalík (2x), M. Kahánek

10.ČERVEN 14.kolo Ženklava - Hostašovice 5:3 (4:1)

- branky: P. Mihalík (3x), M. Kahánek, P. Hykel

3.ČERVEN 13.kolo Bernartice - Ženklava 0:5

- branky: P. Mihalík (2x), L. Dorotík, M. Kahánek, P. Sopuch

22.ŘÍJEN 12.kolo Straník

Sestava:
Brankář: Radek Bjaček
Obrana: Michal Šimetka (87.min Rosťa Žáček), Martin Sopuch, Ondra Wittke, Míra Kahánek
Záloha: Přema Hykel (82.min Tomáš Najvar), Petr Sopuch, Jára Plaček, Víťa Hykel (71.min Jakub Obroučka)
Útok: Lumír Dorotík, Pavel Mihalík

Branku vstřelil Pája Mihalík po přihrávce Víti Hykla. Poté jsme do soupeře "bušili", vytvořili si šance, ale to proměňování ... Pak samozřejmě z ojedinělého útoku soupeř do poločasu vyrovnal.
2. půle byla v podobném duchu. Vedení na naši stranu strhl Jára Plaček, poté opět naše šance a nakonec faul našeho brankáře a proměněná penalta. Remízu nakonec 3 minuty před koncem zachraňoval Ondra Wittke, nutným faulem, za který dostal 2.ŽK a nohl se jít sprchovat dříve. Škoda, hodně bodů jsme ztratili naší střeleckou impotencí.

16.ŘÍJEN 11.kolo Vlčovice B

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka (62.min Marek Hruškovský), Martin Sopuch, Ondra Wittke, Jakub Obroučka
Záloha: Míra Kahánek (45.min Lumír Dorotík), Přema Hykel, Petr Sopuch, Jára Plaček (83.min Tomáš Najvar)
Útok: Víťa Hykel, Pavel Mihalík

9.ŘÍJEN 10.kolo Veřovice B

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka, Martin Sopuch, Lumír Dorotík (73.min Rosťa Žáček)
Záloha: Jakub Obroučka (59.min Tomáš Najvar), Dan Dorotík (23.min Víťa Hykel), Petr Sopuch, Jára Plaček, Přema Hykel
Útok: Míra Kahánek, Pavel Mihalík

Jak jsem již předeslal, 1. poločas nic moc, ve druhém jsme bojovali, ale zase proměňování těch šancí. Proměnili jsme jen jednu a to ještě v 1. půli, kdy ve 37.min se trefil Pája Mihalík po přihrávce Járy Plačka.

1.ŘÍJEN 9.kolo Hodslavice

Sestava:
Obrana: Lumír Dorotík, Petr Sopuch, Martin Sopuch, Marek Hruškovský
Záloha: Jakub Obroučka (70.min Rosťa Žáček), Dan Dorotík, Jára Plaček, Přema Hykel

Jako již tradičně nezačali jsme nikterak aktivně, a proto si ze začátku utkání vypracoval více možností soupeř. Tyto šance zlikvidoval dnes výborně chytající Radek Bjaček spolu s dnes mimořádně předělanou obrannou řadou. Náš gólman v tomto zápase schytal hned několik nepříjemných úderů a i proto je třeba ocenit jeho výkon. Ale do vedení se dostali hráči v oranžových dresech a to zásluhou hlavičky Marka Hruškovského, který nikým neatakován krásně zavěsil. V těchto momentech jsme hráli lepší fotbal a diváci se měli na co dívat. Několik tutových šancí jsme ještě nedokázali proměnit, a to jak vinnou ofsajdu, tak i nekvalitním zakončováním. Druhou branku přidal Pavel Mihalík a do šaten se šlo v poklidném stavu 0:2 ve prospěch Ženklavy.
Do druhého poločasu, jak již tradičně, kluci nenaskočili, ale nastoupili ležérně. Soupeř tlačil téměř celý druhý poločas a více než ze hry hrozil ze standardních situací, kterých měl opravdu mnoho. Jen počet rohových kopů za první poločas se blížil číslovce 10. A k tomu přidejme mnoho standardek v blízkosti pokutového území. Ve vzduchu visel gól, který opravdu po jedné z těchto možností přišel, a skóre se měnilo na 1:2. Ale Hodslavice otevřely hru a my jsme výborně bránili, noví obránci na krajích (Lumír a Mara) plnili své úlohy a i když byli ke konci zápasu na konci svých fyzických sil, nevypustili jediný souboj. Uklidnění přišlo po úniku Pavla Mihalíka, kterému se konečně podařilo zakončit s chladnou hlavou a levačkou obstřelil vybíhajícího brankáře soupeře. Stav se tedy ustálil na konečných 1:3 pro Ženklavu a alespoň trochu tak odčinil utopii z minulého utkání. Tentokráte sice nepřišlo tolik fanoušků fandících pod oranžovo- zeleným praporem, ale i přesto jim hráči kvalitně poděkovali. Trenér hodnotil zápas takto, „Je pravda, že jsme zvítězili, ale s výkonem můžu být spokojen jen částečně, v první půli jsme mohli inkasovat laciné góly, nebýt brankáře a velké porce štěstí. A v druhém poločase jsme se nechali zatlačit a nedokázali jsme se se sevření vymanit. To jsou asi nejvýraznější záporné faktory obou poločasů, které musíme zlepšit. Ale vezeme tři body a to je důležité!“

1.ŘÍJEN žáci zápas v Tiché

Tento víkend jsme zajížděli do Tiché, odkud jsme si loni přivezli nelichotivý debakl 18:0 a pohled na tabulku prozrazoval, že letos to bude opět velice těžké. Soupeř se do nás hned od začátku zakousl a vytvořil si několik slibných šancí, které naštěstí nedokázal proměnit. Po 15 minutách jsme začali hrát trochu aktivněji i dopředu a měli několik slibných ''brejkových'' příležitostí. Po několika těchto akcích ale soupeř předvedl krásnou křídelní akci s podařeným centrem i zakončením a bylo to 0:1. Naši ovšem nesložili zbraně a o pár minut později se do obrovské šance dostal Jarda Ožana, ale míč mu při zpracování odskočil a v následném tvrdém souboji už nedokázal míč procpat do brány. O dalších pár minut později se nám dokonce podařilo skórovat, ale rozhodčí (asi jako jediný) viděl faul našeho kanonýra Franty Říhy a branku neuznal. A aby toho nebylo málo, tak těsně před koncem první půle jsme inkasovali druhý gól. Tomáš Nenička vyrazil míč pouze na tyč a pro útočníka domácích stojícího v jasném ofsajdu už nebyl problém míč dorazit do prázdné brány. Přesto rozhodčí, i přes signalizaci pomezního, gól uznal (0:2). Druhá půle byla ve znamení té první. Soupeř nás opět tlačil a my hrozili jen s brejků. Přesto se jeden z nich ujal, Franta utekl domácím obráncům a přehodil vybíhajícího brankáře (1:2). Tlak domácích ale sílil a nakonec se jim přece jen podařilo ještě jednou skórovat a dát tak výsledku konečnou podobu 1:3. Je třeba uznat, že soupeř byl fotbalovější a zaslouženě vyhrál. Přesto musím klukům a Kači poděkovat za to, že zápas, i v tomhle velice teplém počasí, odmakali až do konce a byli vyrovnaným soupeřem jednomu z favoritů celé soutěže.

28.ZÁŘÍ 1.kolo Straník

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka, Martin Sopuch, Míra Kahánek
Záloha: Dan Dorotík, Jára Plaček, Jakub Obroučka (77.min Lumír Dorotík), Petr Sopuch
Útok: Přema Hykel, Pavel Mihalík

Skore otevřel ve 43.min Pavel Mihalík, po přestávce v 57.min dorazil Přema Hykel přímý kop Járy Plačka, no a pak to šlo ...

24.ZÁŘÍ 8.kolo Lubina

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka, Ondra Wittke (62.min Přema Hykel), Martin Sopuch, Míra Kahánek
Záloha: Dan Dorotík, Jára Plaček, Jakub Obroučka (71.min Víťa Hykel), Petr Sopuch

První půle z našeho pohledu byla velmi špatná, vázly přihrávky i souhra. Nemohli jsme se proto divit, že soupeř poločas vyhrál brankou z 20.minuty.
Do 2. půle jsme nastoupili s odhodláním vylepšit skore. Šance i byly, ale vyšla až bratrská spolupráce, kdy přímý kop Petra usměrnil do branky hlavou Martin Sopuch. Šest minut před koncem čerstvě vystřídaný Víťa Hykel krásnou střelou rozjásal naše příznivce. Škoda, že jsme nezvládli závěr a po ztrátě míče jsme chvíli před koncem inkasovali.

17.ZÁŘÍ 7.kolo Mořkov B

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka (60.min Ondra Žáček), Ondra Wittke, Martin Sopuch (70.min Víťa Hykel), Míra Kahánek
Záloha: Dan Dorotík, Jára Plaček, Jakub Obroučka, Petr Sopuch
Útok: Přema Hykel (45.min Lumír Dorotík), Pavel Mihalík

Hned před utkáním si hráči v kabině vyříkali pár věcí ohledně předváděných výkonů v minulých utkáních a na hřiště šli snad s čistou hlavou, protože od začátku zápasu šel vidět rozdíl v přístupu ke hře. Alespoň to platilo pro úvod utkání, kdy jsme se ujali vedení 1:0. Nicméně většina první půle se odehrávala až na pár vyjimečných situací ve středu pole.
Do druhého poločasu kluci nastoupili s odhodláním zvítězit a podařilo se. Dařilo se střelecky a soupeř nám svou nepřipraveností taky částečně pomohl. Kluci přidali gól, dva a pak už si fotbal užívali. Soupeř odpadl a my jsme mohli chodit do útoku s volností a bez obav. Výsledkem je krásný hattrick Pavla Mihalíka, premiérový gól Kuby Obroučky, jedna trefa Martina Sopucha a jeden gól si připsal Mira Kahánek. Utkání se muselo líbit i početné skupině našich fans, avšak trenér po zápase přiznal, i přes vysokou výhru, že není úplně spokojen se vším, co se na hřišti předvádělo. Věříme, že se kluci tímto vítězstvím odrazí ke kvalitním výkonům, které se budou líbit..

11.ZÁŘÍ 6.kolo Skotnice B

Sestava:
Brankář: Marek Hruškovský
Obrana: Michal Šimetka, Ondra Wittke (25.min Jakub Obroučka),Martin Sopuch, Míra Kahánek
Záloha: Dan Dorotík (72.min Víťa Hykel), Petr Sopuch, Přema Hykel, Jára Plaček
Útok: Lumír Dorotík, Pavel Mihalík (72.min Tomáš Najvar)

3.ZÁŘÍ 5.kolo Bartošovice B

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka, Marek Hruškovský (63.min Víťa Hykel), Martin Sopuch, Míra Kahánek
Záloha: Dan Dorotík, Petr Sopuch, Přema Hykel, Jára Plaček
V 1. půli jsme měli převahu. ale až ve 42.min otevřel skore Jára Plaček, kdy překvapil soupeře hezkou střelou k tyči. Druhá půle hrůza, dostali jsme tři branky a bylo vymalováno. V 90.min ještě korigoval skore Pája Mihalík po centru Dana Dorotíka.

28.SRPEN 4.kolo Tichá B

Sestava:
Obrana: Radek Hanzelka, Petr Sopuch, Martin Sopuch, Míra Kahánek
Záloha: Vojta Vrtělka (45.min. Víťa Hykel), Přema Hykel, Jára Plaček, Pavel Mihalík
Útok: Lumír Dorotík, Tomáš Najvar(61.min Rosťa Žáček)
Hned v 7.min. otevřel skore po samostatné akci Lumír Dorotík. V 9.min. chyboval Radek Hanzelka a soupeř srovnává na 1:1. V 15.min. házel Radek Hanzelka aut, míč se dostal k Lumírovi, který opět strhl vedení na naši stranu. Dvě minuty nato naservíroval Lumírovi na HATTRICK Jára Plaček. Chvíli před poločasem fauloval Jari - soupeř penaltu proměnil a opět snížil.
V 72.min. našel Jára Plaček po rohu hlavu Radka Hanzelky, který nekompromisně zavěsil. Chvíli před koncem soupeř korigoval na konečných 4:3.

20.SRPEN 3.kolo Hostašovice

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka, Petr Sopuch, Martin Sopuch, Míra Kahánek
Záloha: Vojta Vrtělka, Přema Hykel (77.min Rosťa Žáček - 82.min ŽK), Jára Plaček, Dan Dorotík
Ještě že nám vyšla v 17. minutě jedna bratrská akce, kdy Lumír Dorotík nahrál do vyložené šance Danovi, který se naštěstí nemýlil. Taky bychom se měli vyvarovat chyb - zbytečných v obraně, kdy občas velmi soupeři nahráváme a nabízíme mu šance. Ale jinak celkem dobrý.

14.SRPEN 2.kolo Bernartice n.O.

Sestava:
Obrana: Michal Šimetka, Marek Hruškovský (56.min ČK), Martin Sopuch, Míra Kahánek
Záloha: Vojta Vrtělka (7. min ŽK), Přema Hykel, Petr Sopuch, Dan Dorotík (79.min Tomáš Najvar)
Nedokázali jsme proměnit ani ty nejvyloženější šance. Branky jsme se dočkali až těsně před přestávkou, kdy Přema Hykel otevřel skóre proměněním přímého kopu. Bohužel soupeř ještě do púlky srovnal skóre po chybách v naší obraně.
Branka do šatny s námi zamávala, takže vstup do druhé půle nebyl z nejvyvedenějších. V 55.minutě jsme inkasovali po přímém kopu, hned minutu nato dostal Mára Hruškovský červenou za faul a zavládla nervozita jak na hřišti, tak v hledišti. Naštěstí jsme se po chvíli uklidnili a začali i v deseti soupeře tlačit. A v 65.minutě jsme se dočkali - Vojta Vrtělka zahrál roh a Peťa Sopuch dorazil. Tři minuty nato se trefil hezkou střelou náš loňský "bomber" Pája Mihalík po přihrávce Lumíra Dorotíka. Bohužel 9 minut před koncem soupeř srovnal dloubákem na konečný stav 3:3.

7.SRPEN 1.kolo poháru - Trojanovice Bystré

Sestava:
Obrana: Pavel Mihalík, Ondra Wittke (70.min Rosťa Žáček), Martin Sopuch, Míra Kahánek (70.min odstoupil - zraněn - hrajeme v deseti)
Záloha: Vojta Vrtělka (65.min Víťa Hykel), Přema Hykel, Petr Sopuch, Jára Plaček
Útok: Tomáš Najvar (45.min Michal Šimetka), Lumír Dorotík